środa, 31 października 2012

Męska intuicja?

Kiedy kupiliśmy mieszkanie byłam wewnętrznie przekonana, że jako kobieta ostateczny głos, co do aranżacji naszego królestwa przypadnie właśnie mi. W końcu zwykło mówić się, że to kobiety mają te wrodzone poczucie artystyczne, stylu itp. Jak się szybko okazało owego ostatniego głosu zabierać nie musiałam ponieważ razem z mężem mieliśmy praktycznie takie same wizje, co do tego jak dany skrawek naszej powierzchni ma wyglądać. Lekko zgrzytnęło gdy doszliśmy do opcji garderoba. Ja wymyśliłam sobie zwykłą, klasyczną biel a mój mąż... No właśnie, on miał całkiem inny plan. W końcu pomyślałam sobie: "A niech chłopak zaszaleje". Szaleństwo okazało się trafieniem w 10 i nudna biel zastąpiona została kolorami. Niby nic a jednak dla mnie była to taka mała lekcja, że warto czasami zdać się na tę męską intuicję - może jednak ona też istnieje.


Teraz mój mąż walczy z listewkami w kuchni. Niby nic a jednak zadanie nie jest takie łatwe, bo choć są różne rozwiązania to żadnego osobiście nie czuję. Hmmm może i tym razem powinnam zdać się na męskie oko. W końcu bardzo lubię ten obrazek kiedy mój mąż podejmuje walkę z domowymi pracami technicznymi. ;)

14 komentarzy:

 1. Trzeba było przynajmniej wrzucić zdjęcie, gdy zostało posprzątane. I nie dodałaś, że farby nam zostało, więc szkoda jej nie użyć. :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdy jest nieposprzątane czuć klimat wykonanej pracy. ;)

   Usuń
 2. ahhh kolory, ja ostatnio mam fazę na biało i na używanie męża do szczytnych celów domowych ;))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. piękne sformułowani: używanie męża do szczytnych celów domowych :) bardzo mi się podoba! :)

   Usuń
  2. Hehe też lubię biel a jednocześnie przepadam za kolorami, pewnie dlatego wybieramy wersję pośrednią czyli pastele, lub stonowane wersje danego koloru. Wtedy czuję przestrzeń i świeżość.

   Usuń
 3. męska to nie intuicja, a wiedza, że tak będzie dobrze :) ja do tej pory się dziwię dlaczego wiele osób gratuluje mi urządzenia naszego mieszkania - bo przecież o wszystkim decydowaliśmy razem, ah! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz racje. I to razem jest właśnie najważniejsze. Przypomnij mi przy okazji, że chcę coś Ci powiedzieć. ;)

   Usuń
 4. Aga! my to się mamy! właśnie też miałam natchnienie na notkę ;) ustawię na za parę dni :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wow, chcesz mi powiedzieć, że te fajnie dobrane kolorki to ręka mężczyzny? Twój mąż ma gust :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hehe tak, kompozycja stworzona samodzielnie przez Krzysia. ;)

   Usuń
 6. To może ja też zainwestuję w męża, bo z urządzaniem czegokolwiek u mnie kiepsko :D

  OdpowiedzUsuń